Mp3aink.com

 
 
 
cover

Here is the track list for "Mp3aink.com" we may collect and you can listen to and download. Buy a cassete and/or CD/DVDs if you like the song you choose from the list. If one of the songs on the list are the copyright belongs to you, please send a DMCA removal request by e-mail to: [email protected], we will process at least 72 hours after we received your mail.

Title : En büyük keşif nedir? Kişisel gelişim
Description : En büyük keşif nedir aslında? Her şeyin potansiyel kaynağını keşfeden için başka bir keşif yoktur... şahane bir kişisel gelişim videosu daha...

E. Akdoğan'ın "UYANIŞIN EŞİĞİ" isimli e-kitabından alıntı;

ANDA VAROLAN

Biz, bizim olduğunu sandığımız bir hayatı yaşıyoruz. Hayata bakışımızla hayatın bize akışı aynı değil. Bir gün kendi hayatınızda geriye bakmaya mecbur kalırsanız, ki kalacaksınız, Umduğunuza ve sandığınıza paralel, her şeyi dizayn eden başka ama her şeyden daha gerçek bir akışın var olduğunu anlayacaksınız.

-Bu da nedir?! dersiniz.

Temelde hayat o an başımıza gelenlerden başka bir şey değildir. Maalesef "an" da yaşamayı beceremediğimiz için bu derin darbeyi çoğu kez hiç fark edemiyoruz. Anda yaşamak kavramı spiritüel gerçeğin en zor anlaşılan gerçeğidir. Anda kalmak, anda yaşamak söylemi bizi oldukça zorlamakta ve akıl dışı kalmakta. Geçmiş ve gelecekle bizi çok fazla meşgul ediyor, Kendini bize bir cazibe merkezi şeklinde sunarak böylece dikkatimizi andan koparıyor. Gerçek varoluş her an üstü örtülü bir şekilde hayatımızın içinde bizi çevrelemiş bir biçimde akarken biz bunun farkında bile değiliz. Hipnotize olmuş bir biçimde tek boyutlu yaşıyoruz. Asıl akış ile aldatıcı akış o kadar iç içe geçmiş ki maalesef günlük yaşantılarımızda ki sığlıktan dolayı iki akış arasında ki derin farkları çoğu kez ayırt edemeyiz. Hayatımızda doğrudan etkisi olan akış dipteki derin ve sessiz olanıdır. Pembe düşlerimizin ve beklentilerimizin arkasında işleyen bu derin ve etkili akış başımıza düşüncelerimizden, beklentilerimizden ve özümüzden farklı şeyler getirendir.


MORYOL prospektüs ;

MORYOL, Almanya'da YouTube üzerinden Almanya hakkında bilgiler sunmak için yayın yapan bir kişisel kanaldır. Almanya hakkında bilgileri çok sık işler ve bir o kadar da Türkiye hakkında bahseder.

Kanalın içerik zenginliği fazla olduğu için Bu konularla birlikte Kişisel Gelişim, motivasyon, spiritüel, Kitap, Seyahat, müzik, teknoloji, otomobil, eğlence ve Genel kültür grubuna giren konularda da kaliteli içerik sunmaya çalışır.

MORYOL, "kişisel bir kanal" olmasına rağmen video sunumlarını kişisel, videoların imajını da şirket biçiminde lanse eder. Bunu yapmasında ki amacı ticarette yeri olan "şahıs şirketi" kavramını YouTube uyarlamak istemesidir. Bunu izleyicileriyle resmi bir ayrım yapmak için değil, kaliteli bir "marka bilinci" oluşturmak için yapar!

MORYOL istikrarlı bir şekilde yayın hayatını sürdürmeye devam ediyor. İçerik zenginliği bakımından yoğun bir uğraş veriyor. Her şey siz izleyicilerin bize sağladığı analitik veriler sonucu daha da şekillenecektir.

Bizi düzenli izlemeniz, abone olmanız, yorum ve beğeni bırakmanız ve hatta videoları izleme süreleriniz bile kanalımızın devamlılığı ve istikrarı için temel bir durumdur. Bu bizim bir beklentimizden ziyade YouTube'un analitik beklentileridir.

Çeşitli sosyal medya ortamlarında bizi takip etmeniz daha fazla konuda video yayınlamamıza katkı sağlayacağından, YouTube dahil aşağıda linkini verdiğimiz diğer sosyal medya mecralarından da kanalımıza ÜCRETSİZ ABONE olmayı tercih edebilirsiniz.

ÜCRETSİZ ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

YOUTUBE: https://goo.gl/bKbj4q
Instagram: https://goo.gl/tsEBYz

Blog: ekitapland.blogspot.com
moryol.blogspot.com

Teşekkürler, MORYOL
Download as MP3 | Download as MP4 | Fast Download
Top